Wymarzony dom musi być nie tylko funkcjonalny i użyteczny, ale także powinien idealnie komponować się z osobowością i odzwierciedlać preferencje. Dlatego też, najlepszym wyjściem byłoby uszycie go na miarę, oczywiście z pomocą doświadczonego architekta.  

 

Zaprojektowany przez nas dom składa się z trzech oddzielnych budynków, połączonych przeszklonym ogrodem zimowym oraz zadaszeniem tarasowym z zielonym dachem. Sercem tego domu jest drzewo. Stanowiło ono punkt wyjściowy do umiejscowienia budynku na działce i zainspirowało nas do stworzenia ogromnej przestrzeni tarasowej, z której widać będzie rzekę, łąki i las. Dom ma być ciepły, widny, przytulny, tani i łatwy w utrzymaniu, do którego będzie chciało się wracać z pracy (czy wakacji) z utęsknieniem. 
 
 
Pierwszy budynek składa się z dużej sypialni na parterze, łazienki, jasnego salonu z kominkiem oraz oddzielnej kuchni. Na piętrze znajduje się druga sypialnia z łazienką. Budynek został tak umiejscowiony by wpuszczać jak najwięcej otoczenia do środa, by zaprosić ogród i naturę wprost do salonu.
Drugi budynek składa się z gabinetu z własną toaletą, dużym salonem z wielkimi przeszkleniami, kuchnią, spiżarnią i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Na piętrze znalazły się dwie sypialnie z własnymi toaletami i garderobami.
Trzeci budynek to garaż dwustanowiskowy wraz z łazienką i kuchnią oraz pokojem na piętrze. Taka oddzielna kuchnia nada się idealnie do robienia przetworów, a w razie potrzeby można na piętrze przenocować gości. 

Energooszczędny dom z pompą ciepła, ścianami trójwarstwowymi, wentylacją z rekuperacją, oddzielną instalacją na wodę szarą, przydomową oczyszczalnią ścieków, dachy solarne, rolety zewnętrzne, inteligentne nawadnianie i oświetlenie ogrodu, domki dla owadów oraz budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy wkomponowane w elewację, odkurzacz centralny. Zastosowane technologie pozwolą mieszkać na wsi na zupełnie nowym poziomie.