Tu spełniają się dziecięce marzenia o domku na drzewie. Tu przyroda uspokaja najbardziej skołatane myśli i narzuca swój rytm, harmonię i spokój. Przytulne wnętrza, śniadania w koszach piknikowych, aromatyczna kawa o poranku i dobra książka.

Według projektu, na działce zlokalizowanych zostało 5 domków "na drzewie". Okolica działki to przepiękne lasy i łąki, w otoczeniu jeziora. Lokalizacja domków jest ściśle powiązana z widokiem z okien. Poranne mgły na kwiecistych łąkach, słoneczne poranki nad jeziorem czy zachody słońca nad lasem... to aż chce się oglądać!
 
W domku na drzewie znajdują się dwa poziomy – na parterze zlokalizowana została część dzienna z łazienką, kącikiem jadalnym z blatem barowym, stołkami i mini barkiem oraz „strefą relaksu” z dwoma wygodnymi fotelami i stolikiem.
W narożniku domku usytuowano schodki prowadzące na antresolę – tu czeka wygodne, szerokie łóżko, szafka nocna i półka z książkami. Niesamowite wrażenia spotęguje przeszklony, na prawie całej szerokości domku, bok. Wnętrze wykończone zostało przy użyciu najwyższej jakości drewna, z dbałością o szczegóły. Zawieszenie domku na lustrzanej podstawie łączącą z gruntem i wejście po schodach na wiszący nad ziemią taras wywoła uczucie unoszenia się i dziecięce sny o zamieszkaniu w domku na drzewie!